Антикорозійний засіб TSD-48

Питання «Як позбутися від іржі» не докладаючи особливих зусиль, і «Де купити якісну антікорозійку», до цих пір залишаються актуальними.

Іржа (корозія) - це неминучий результат взаємодії заліза з киснем у вологому середовищі

Іржа (корозія) - це неминучий результат взаємодії заліза з киснем у вологому середовищі

Іржа (корозія) - це неминучий результат взаємодії заліза з киснем у вологому середовищі, який веде до мимовільного руйнування металу. А значить до неї схильні практично всі залізні предмети, що використовуються людиною як в побуті, так і в професійній діяльності.

Так, поява корозійних процесів на кузові автомобіля зменшує термін його експлуатації на кілька років, якщо вчасно не звернути увагу на цю проблему. Складні кліматичні умови в нашому поясі агресивно впливають навіть на оброблений фарбою метал і без хорошого антикору, який не шкодить лакофарбовим покриттям і не залишає жирних або липких слідів, не обійтися.

Те ж можна сказати і про велосипеди, які практично повністю складаються із залізних конструкцій, тому рекомендується тримати антікорозійку поруч з гайковим ключем і насосом, що б продовжити термін служби велосипеда.

Де можна застосовувати антикорозійний засіб TSD-48?

Використання правильно обраного засобу для борьтьби з корозією допомагає зберегти естетичний вигляд сантехніки і металевих виробів як в побуті, так і в промисловості.
А що стосується більш вузького застосування, то не можна не згадати про колекціонерів і нумізматів, для яких своєчасне зняття іржі - можливість зберегти рідкісні колекції та окремі експонати монет.

Чи можливе застосування якогось одного засобу, який забезпечить якісну антикорозійну обробку на будь-якому металевому предметі? Так, якщо мова йде про TSD-48.
TSD-48 - це засіб від іржі у вигляді універсального аерозолю. Він здатний захистити від утворення корозії навіть в самих екстремальних ситуаціях. За рахунок того, що аерозоль проникає вглиб механізму, він добирається до іржі в самих важкодоступних місцях.

Маючи в господарстві TSD-48, більше не доведеться думати про те, чим прибрати іржу. Він універсальний і безпечний при попаданні на шкіру, тому користуватися ним можуть навіть підлітки.

А за рахунок своєї універсальності, Tsd-48 підійде для боротьби з корозією на предметах, що мають складний склад, так як це засіб повністю безпечний не тільки для металу, але і для гуми, дерева і пластика, а завдяки зручній упаковці у вигляді металевого аерозольного балона об'ємом в 125 - 400 мл, не потрібно шукати якихось спеціальних місць для зберігання такої антікоррозійку.

Де купити антикор TSD-48?

Купити антикор, який не містить силікон, гас, воду, віск, фреони CFC та інші канцерогени, Ви зможете відвідавши будь-який будівельний ринок або магазин господарських товарів. Замовити оптову партію TSD-48 можна на нашому сайті (або в магазинах наших партнерів)

Якщо Ви хочете стати нашим оптовим покупцем або партнером, то для Вас будуть діяти спеціальні вигідні умови співробітництва. Зв'яжіться з нами по телефону (поштою) або залиште свої контакти і наші менеджери зв'яжуться з Вами.

Контактна інформація

E-mail:
info@vitlux.com.ua
Телефон:
+38 (066) 560-6918
Адреса:
пр-т Волі, 45, Луцьк, Волинська область, Україна, 43000